Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy, dlatego warto aby każda firma ją posiadała. To od niej powinna zaczynać się każda kampania reklamowa. To jeden z pierwszych elementów, o którym powinna pomyśleć firma stawiając swoje pierwsze kroki. To również jedno z pierwszych narzędzi marketingowych.

Każda strona internetowa powinna spełniać określone cele. Inaczej tworzy się strony, które mają sprzedać produkt, inaczej te, które mają zaprezentować produkt lub usługę. A jeszcze inaczej strony mające budować wizerunek. Każda strona internetowa powinna powstać z odpowiednią strategią i przeznaczeniem. W działaniach, które realizujemy unikamy tworzenia stron bez wyraźnego celu i strategii na dalszy rozwój i komunikację. Nie robimy tego, ponieważ po części jesteśmy idealistami i chcemy dobrze wykonać swoją pracę. Szanujemy jednocześnie czas i pieniądze naszych klientów, a także zaufanie, którym nas obdarzono. Jest to cecha która sprawia, że zaufało nam już tak wielu.

Posiadamy doświadczony zespół, który składa się z grafików, programistów, UX, webmasterów. Doświadczenie pozwala nam tworzyć serwisy i aplikacje użytkowe, które świetnie oddają charakter naszych klientów, sens ich biznesu, a przede wszystkim – pozwalają im się rozwijać.

Serwisy budujemy w kilku etapach:

  1. Przed przystąpieniem do tworzenia serwisów naszych klientów przeprowadzamy kompleksowy audyt potrzeb i oczekiwań. Jest to etap doprecyzowania celów, które ma spełniać tworzona przez nas strona internetowa;
  2. W kolejnym etapie przygotowujemy makietę serwisu na którą nanosimy przygotowane grafiki. Do makiety klient może wnosić uwagi i propozycje zmian. To etap, w którym wspólnie z klientem wypracowujemy finalny wygląd i funkcjonalności przyszłego serwisu;
  3. Kolejnym etapem jest programowanie całości serwisu, prace webmastera. Jednocześnie prowadzimy prace nad wersją responsywną strony.
  4. Ostatnim etapem są optymalizacje pod wyszukiwarkę i przyszłe prace pozycjonowania strony.

Projektowane i realizowane przez nas serwisy dostosowane są do najnowszych wymogów stawianych przez Google oraz są zoptymalizowane i przygotowane pod prowadzenie przyszłych działań marketingowych.

Profesjonalizm naszego zespołu, to nie tylko lata doświadczeń i setki stworzonych serwisów, o różnym przeznaczeniu. To przede wszystkim pasja, która jest motorem napędowym wszystkich projektów, które realizujemy.

Osobnym tematem są sklepy internetowe.

Wymagają one od nas większej pracy i zaangażowania niż w przypadku zwykłej strony korporacyjnej lub produktowej. Kompleksowość naszych usług pozwala nam podejść do tego tematu w sposób kompleksowy –nie tylko przygotowujemy optymalny od wyszukiwarkę e-commerce.

Dodatkową wartością dla klientów jest przygotowanie kompleksowej strategii komunikacji obejmującej takie działania jak content marketing, SEO oraz pozycjonowanie, marketing szeptany czy działania mniej standardowe. Każda oferta jest przygotowywana przez nas indywidualnie, dostosowana jest do branży i celów sprzedażowych klienta.